Dünyanın en prestijli gıda ve içecek fuarı ANUGA’ya 118 ülkeden 7.800 firma katıldı. Anuga 2023’ü 200 ülkeden yaklaşık 140.000 kişi ziyaret etti.

Anuga’ya en çok katkı sağlayan ülke ise çeşitli yiyecek ve içecek ürünleriyle Almanya oldu. Türkiye ise bu yıl en çok katılım sağlayan ikinci ülke oldu.

Fuara katılan firmalardan biri olan Beypazarı Doğal Maden Suyu İşletmesi dağıtıcısı (distribütör) KUBA GmbH Genel Müdürü Harun Küçük, Erkinses’e maden suyu hakkında bilgiler verdi.

Harun Küçük, ‘Avrupa’nın neresinde olursanız olun, sanki Türkiye’deymiş gibi Beypazarı Maden Suyu için’

1957’den günümüze kaliteden ödün vermeden sağlıklı cam şişelerde dolum yapan Beypazarı Doğal Maden Sularının sağlık açısından önemine dikkat çeken Küçük, günlük kaybedilen mirenallerin maden suyu ile takviye edilebileceğini belirtti. Orta Avrupa ve Birleşik Krallık’a maden suyu dağıttıklarını söyleyen KUBA GmbH Genel Müdürü Harun Küçük, memleket hasreti çekenlere de Anadolu’nun lezzetli doğal kaynağından çıkan Beypazarı Maden Sularını tüketmeyi önerdi.

ANUGA ticaret fuarı iki yılda bir Kuzey Ren-Vestfalya ve Almanya’nın en önemli şehirlerinden biri olan Köln’de gerçekleşiyor. Bir sonraki ANUGA 4-8 Ekim 2025 tarihleri ​​arasında gerçekleşecek.

Bu içerik ile ilgili görüşlerinizi lütfen yorumlara yazınız.

Haber, Kamera, Kurgu,
Ragıp Kamil İlbeyi