Anuga 2023 7-11 Ekim tarihleri ​​arasında Messe Köln’de gerçekleşecek. Anuga, dünya çapında perakendecileri, yiyecek hizmeti ve catering sağlayıcılarını birbirine bağlayan, yiyecek ve içecek endüstrisi için en önemli ticaret fuarıdır. Gıda ürünlerinin tüm yelpazesi, Almanya’nın önde gelen gıda fuarında temsil edilmektedir.

Anuga 2023, yalnızca arz ve talebi birbirine bağlamakla kalmayacak, aynı zamanda dört odak teması çerçevesinde fuar konseptinin üstün organizasyonuyla iş potansiyelini en üst düzeye çıkaracak. Ticaret fuarında yedi gıda trendi kapsamında çok sayıda ilgili katılımcıyla tanışabileceksiniz: Alternatif et proteinleri, Temiz Etiket, Hazır ve Atıştırmalık, İçermeyen ve Sağlıklı Gıdalar, Bitki Bazlı Proteinler veya Gıdalar, Süper Gıdalar ve Eski Tahıllar ve Sürdürülebilir Şekilde Üretilmiş veya Paketlenmiş . Her Anuga etkinliği baskısı, yarının yiyecek ve içecek endüstrisini şekillendiren en alakalı konuları ve trendleri yansıtıyor.

Köln’de yapılacak olan Anuga 2023 aynı zamanda önümüzdeki satın alma sezonunda sektöre hakim olan yedi gıda trendini de yansıtacak. Katılımcılar , fuar alanında alternatif et proteinlerinden temiz etikete, katkısız ve sağlıklı gıda* trendlerine kadar her konuda derinlemesine bilgiye ulaşabilecek . İnteraktif ağ oluşturma etkinlikleri ve temalı sektörler, serginin konseptini tamamlayacak ve katılımcıların Anuga Organik Süpermarket gibi özel etkinlik alanlarında hedef müşterilerle bağlantı kurmasına olanak tanıyacak .

Haber – Kamera: Ragıp Kamil İlbeyi