• 57 görüntüleme
  • Etkinlik
  • 41:55
  • 24.10.2022
  • HD
Paylaş
erkinses erkinses

CB Talk Gurbetyolu TR Üyeleri Dortmund’da buluştu

CB TALK APP – Midland Europe, karayolunda yolculuk yapan sürücü ve yolculara ulaşım ile ilgili güncel bilgiler veren bir iletişim ve sürüş uygulaması. CB Talk internet ve telsiz frekansı ile desteklenmiş bir uygulama olarak dünyanın pek çok ülkesinde kullanılmakta. Her yıl yaz döneminde tatillerini Türkiye’de geçirmek isteyen gurbetçiler ile Avrupalı Türkler, CB Talk Gurbetyolu TR ile bir araya geldiler. CB Talk uygulamasında ‘Sohbet 20’ ve pek çok dönemsel kanal açan Avrupalı Türkler gönüllü olarak yol yardımı, yol ile ilgili güncel bilgiler, gümrük kapılarındaki son durumu üyeleri ile paylaşıyor.

CB Talk Gurbetyolu TR üyeleri hızlı ve güvenli bir yolculuğun yanı sıra sesli tanışmanın ötesine geçerek buluşmalar düzenliyor. Bu buluşmalarda bir araya gelen üyeler bir süre sonra arkadaşlıklarını daha da ilerleterek dost oluyorlar.

Bir yol uygulamasından öte sosyal birlik topluluğuna dönüşen CB Talk Gurbetyolu TR üyeleri 15 Ekim 2022 tarihinde Dortmunda 4. büyük buluşmalarını gerçekleştirdi. Bu değerli anlara tanıklık eden Erkinses toplantının çekimlerini gerçekleştirdi.

Bu içerik hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlara yazmayı unutmayınız!

Cevap Bırakın